Wczytuję dane...

SAMOCHODOWA PŁACHTA GAŚNICZA

Podczas każdego pożaru jednym z największych problemów jest szybkie i bezpieczne dotarcie do źródła ognia. W przypadku pożarów samochodów szybki dostęp utrudnia zamknięta maska komory silnika, osłony pojazdu lub umiejscowienie akumulatorów oraz towarzyszący pożarowi pojazdu gęsty i trujący dym, który w przypadku pożarów aut elektrycznych jest jeszcze większy i jeszcze bardziej trujący, niż w przypadku pojazdów spalinowych. Zastosowanie płachty gaśniczej SPG eliminuje ten problem. Naciągając płachtę na płonący pojazd szybko i bezpiecznie izolujemy pożar, odcinamy dopływ powietrza i równocześnie zabezpieczamy otoczenie przed płomieniami oraz dymem.

To wszystko sprawia, że Samochodowa Płachta Gaśnicza  staje się uniwersalnym narzędziem w walce z pożarami samochodów, baterii litowych, paneli fotowoltaicznych oraz innych pożarów gdzie jej rozmiar pozwoli nam na jego przykrycie i odcięcie dopływu tlenu. Płachta nie zawsze pozwoli na ugaszenie pożaru, ale zawsze pozwoli odizolować pożar i zyskać cenny czas, tak potrzebny na przygotowanie akcji gaśniczej lub ewakuacji osób postronnych

 • Skutecznie tłumi pożary pojazdów elektrycznych, hybrydowych, a także z silnikiem spalinowym
 • Szybkie bezpieczne i intuicyjne rozwiązanie
 • Ogranicza toksyczne zadymienie, powstrzymuje rozprzestrzenianie się ognia w rezultacie szybko tłumiąc powstały pożar
 • Kompaktowe i wygodne do przechowywania opakowanie (opcja dodatkowa) ułatwia szybkie użycie w sytuacji awaryjnej
 • Potwierdzona niezależnymi badaniami odporność na temperaturę 1300 °C

  Akcesoria dodatkowe: (KLIK)

  JAK UŻYWAĆ

  Dane techniczne:

  Masa płachty gaśniczej to tylko  30kg

  Wymiary: 7x7m 

  Wielkość po złożeniu  74x44x20cm

  Ponieważ współpracujemy bezpośrednio z producentem, który płachty produkuje w Europie to istnieje możliwość wykonania płachty na dowolny wymiar.

  Polecamy