Wczytuję dane...
Płatność i dostawa

PŁATNOŚĆ I DOSTAWA

(Wyciąg z regulaminu)

1.           Ceny i płatności

1.1         Ceny Produktów podawane są w polskich złotych (PLN) i są cenami brutto (z VAT). Podane ceny Produktów nie uwzględniają kosztów dostawy, które są zależne od wybranego sposobu realizacji Zamówienia, wartości Zamówienia, przewoźnika oraz wagi Produktów. Całkowita cena wraz ze wszystkimi kosztami, w szczególności kosztami dostawy, jest podana po wypełnieniu przez Kupującego formularza dostępnego na stronie internetowej wskazanej w pkt. 1.2. Regulaminu, bezpośrednio przed kliknięciem przez Kupującego przycisku „POTWIERDŹ” opatrzonego komentarzem „ZAMÓWIENIE Z OBOWIĄZKIEM ZAPŁATY”.

1.2         Do wyboru Kupującego pozostają następujące sposoby zapłaty:

1.2.1       przelew zwykły uiszczany na rachunek bankowy Sprzedającego o numerze: 97 1940 1076 3197 8372 0000 0000 w Credit Agricole;

1.2.2       płatność za pobraniem uiszczana kurierowi dostarczającemu zamówione Produkty.

2             Dostawa i czas realizacji zamówień

2.1         Zamówione przez Kupującego Produkty dostarczane są niezwłocznie za pośrednictwem kuriera.

2.2         Sprzedający zamieszcza na stronie internetowej sklepu internetowego DlaStraży.pl przedstawiającej dany produkt informację o liczbie dni roboczych tj. dni tygodnia od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w ciągu których nastąpi nadanie przesyłki z przedmiotem Zamówienia. Powyższa informacja to orientacyjny czas liczony od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wysłania przedmiotu Zamówienia do Kupującego za pośrednictwem firmy kurierskiej. Czas realizacji Zamówienia jest podawany z uwzględnieniem terminu skompletowania wszystkich zamówionych produktów. Czas realizacji Zamówienia uzależniony jest od dostępności danego produktu.

2.3         Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy lub brak dostawy z powodu podania przez Kupującego nieprawidłowego lub niepełnego adresu dostawy.