Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: ARMATEC

VISOR to osobiste, akumulatorowe oświetlenie ostrzegawcze LED, emitujące jedno- lub wielokolorowe światło błyskowe, zwiększające bezpieczeństwo użytkownika nocą oraz w warunkach niedostatecznej widoczności. Zaprojektowany tak, aby w wygodny sposób - za pomocą dużego i mocnego klipsa – można go było przymocować do ubrania lub elementów wyposażenia osobistego. Dodatkowo, VISOR posiada wbudowany magnes, który umożliwia jego trwały montaż na elementach stalowych np. karoserii samochodu. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej masie, nie wpływa na swobodę ruchów i  komfort pracy.

Duży, centralnie umieszczony pojedynczy włącznik steruje wszystkimi funkcjami światła i umożliwia obsługę w rękawicach. Obudowa została wykonana z wytrzymałego poliwęglanu, dzięki któremu VISOR jest odporny na upadek nawet z 2 metrów! Ładowanie akumulatora odbywa się za pomocą magnetycznych styków -  dzięki czemu urządzenie pozbawione jest gniazda ładującego. Brak gniazda oraz szczelna obudowa sprawiają, że VISOR wyróżnia się stopniem ochrony - IP66.  Wbudowany, specjalnie dobrany do urządzenia akumulator litowo-jonowy, gwarantuje możliwość pracy w bardzo szerokim zakresie temperatur od -35ºC do +65ºC. Te wszystkie elementy sprawiają, że VISOR jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia osobistego, zwiększającym bezpieczeństwo użytkownika niemal w każdych warunkach.

VISOR szczególnie polecany jest służbom:

·         ratowniczym,

·         mundurowym,

·         interwencyjnym,

·         drogowym i remontowym.

DANE TECHNICZNE:

·         VISOR to aż 19 punktów LED:

o   14 LED’ów umieszczonych jest równomiernie na obwodzie,

o   4 LED’y w górnej części urządzenia,

o   1 LED służy jako podręczna latarka,

·         Wymiary:

o   Długość - 75 mm,

o   Szerokość - 35 mm,

o   Wysokość -  20 mm,

·         Masa: ok. 70 g,

·         Temperatura pracy: -35 ºC do 65 ºC,

·         Tryby świecenia: 11 + tryb latarki,

·         Czas pracy: między 4 a 72 h - w zależności od wybranego trybu świecenia,

·         Ładowanie:  dedykowana ładowarka,

·         Czas ładowania: 2 - 3 h,

·         Stopień ochrony: IP 66,

·         Materiał obudowy: PC – poliwęglan,

·         Kolor: czarny,

·         Udaroodporność: odporna na upadek z 2m,

·         Certyfikaty: CE,

·         Dostępne kolory LED:

o   W stałej ofercie: niebieski, żółty (amber), niebieski+czerwony+żółty

o   Na zamówienie: dostępne są również inne kolory i ich kombinacje: niebieski, czerwony, żółty, biały i zielony (maksymalnie 3 różne kolory w jednym urządzeniu: 1 kolor na górze, 2 kolory na obwodzie)

OBSŁUGA:

·         WŁĄCZ/ WYŁĄCZ – należy przytrzymać włącznik przez ok 2 s., aby włączyć/wyłączyć urządzenie

·         ZMIANA TRYBU – urządzenie wyposażone jest w 11 trybów pracy światła błyskowego + 1 tryb latarki. Zmiana trybu następuje poprzez pojedyncze wciśnięcie przycisku. Uruchomienie latarki następuje poprzez 2 szybkie wciśnięcie przycisku, ponowne 2 szybkie wciśnięcia przywracają do poprzednio używanego trybu świecenia.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

·         VISOR

·         Dedykowana ładowarka

·         Przewód zasilający

 

BĄDŹ WIDOCZNY!

Nie polegaj wyłącznie na odblaskach i nie pozostawiaj swojego bezpieczeństwa jedynie światłu odbitemu - emituj własne światło ostrzegawcze i bądź widoczny nawet z odległości 500 m

Polecamy