Wczytuję dane...
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Tee-uu

PAS DO HOLSTERÓW QUICK to produkt niezbędny w pracy każdego ratownika. W sytuacjach awaryjnych pas pozwala na szybki i bezpośredni dostęp do podstawowego wyposażenia. Noszenie futerału na standardowym pasie jest często niewygodne - zwłaszcza przy siedzeniu czy leżeniu. Pas sanitariusza QUICK jest idealnym rozwiązaniem - specjalna konstrukcja składającego się z dwóch części pasa (dolnej i wierzchniej), pozwala na odczepienie części ze sprzętem podczas przerwy i natychmiastowego przyczepienia w razie alarmu.

W dolnej części pasa ukryta jest kieszonka na pieniądze czy inne wartościowe rzeczy. Szeroki na 5 cm górny pas, dodatkowo wyposażony w łatwy do otwierania zatrzask, przymocowywany jest do dolnego, za pomocą dużego rzepu na całej długości. W komplecie załączone są 4 uchwyty oraz plastikowe kółeczko do mocowania np. kluczy. Uchwyty stabilnie utrzymują zaczepiane futerały. Kolejną zaletą jest dodatkowy uchwyt z unikalnym systemem GLOVE-FIX do mocowania rękawic ochronnych. Rękawice należy jedynie zwinąć i zamocować zapięciem na rzepy. Mogą być teraz przechowywane tuż pod ręką. Poprzeczna (umieszczona na całej długości) odblaskowa naszywka zapewnia bezpieczeństwo i widoczność w terenie. Dostępne są cztery rozmiary pasa (S-XL), pozwalające na idealne dopasowanie.

Pas QUICK może zastępować zwykły pasek do spodni - wystarczy przełożyć dolną część pasa, z umieszczonym na całej długości mocowaniem, przez szlufki. Spodnie są podtrzymywane jak przy noszeniu normalnego paska. Górną część pasa można dołączyć bezpośrednio w wypadku alarmu –doskonale trzyma się dolnej części, dzięki zapięciu na rzepy, dodatkowo zabezpieczony jest również uchwytem na zatrzask.


WARTOŚCIOWE JEST BEZPIECZNE:

Zintegrowana kieszeń na cenne przedmioty


DODATKOWE BEZPIECZEŃSTWO:

Natychmiastowa widoczność dzięki szerokim na 27 mm odblaskowym paskom.


UNIWERSALNOŚĆ:

Wszystkie futerały TEE-UU - zarówno dla służb straży pożarnej, jak i służb ratunkowych - mogą być zamocowane.


ŁATWE DO ZAPIĘCIA I OTWARCIA:

Szeroki na 50 cm zatrzask na górnym pasie


UNIKALNE ROZWIĄZANIE:

System GLOVE-FIX do natychmiastowego dostępu do rękawic ochronnych


DANE TECHNICZNE:

 • Rozmiary:
  • S – 70-90 cm,
  • M – 85-105 cm,
  • L  – 100-120 cm,
  • XL - 115-135 cm
 • Waga: 280 g (rozmiar M)
 • Materiał: Polipropylen
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...