Wczytuję dane...

Przenośny, niezwykle wytrzymały system wysokociśnieniowej sprężarki w stabilnej, przenośnej ramie ZE STALI NIERDZEWNEJ. Stworzony jako preferowana seria modeli do użytku niezależnego od lokalizacji w centrach nurkowych oraz straży pożarnej i służb
ratowniczych. Dzięki napędowi paliwowemu może być używany niezależnie od dostępu do sieci energetycznej.

√ WYDAJNY
√ PRACUJE W KAŻDEJ LOKALIZACJI
√ SOLIDNA RAMA ZE STALI NIERDZEWNEJ
√ NAPĘD DIESEL/ BENZYNA
√ ŁATWY W UŻYCIU

NIEZALEŻNY OD ŹRÓDŁA ZASILANIA
√ Seria TCI charakteryzuje się najwyższą wydajnością pracy we wszystkich obszarach zastosowań, w których bezpieczne zasilanie nie jest dostępne. Dzięki stabilnej ramie ze stali nierdzewnej oraz silnikowi wysokoprężnemu lub benzynowemu, gwarantuje optymalne warunki użytkowania zarówno na morzu i lądzie. Najczystsze powietrze do oddychania w dowolnym miejscu. 

MATERIAŁY
√ Cylindry wszystkich stopni wykonane z aluminium powlekanego NICASIL.
√ Optymalne parametry wydajności dzięki intercoolerowi ze stali nierdzewnej.
√ Bezobsługowe zawory kolanowe ze stali nierdzewnej z bezpiecznymi przyłączami napełniającymi i/lub bardzo elastyczne węże napełniające z bezpiecznymi rurami napełniającymi ze stali nierdzewnej. 5 lat gwarancji!
√ Połączenia śrubowe na wszystkich przewodach ciśnieniowych zaprojektowane z 4-krotnym bezpieczeństwem i wykonane ze stali nierdzewnej.

BEZPIECZNIE? BEZPIECZNIE!
√ Powietrze do oddychania zgodne z normami międzynarodowymi

WYSOKA WYDAJNOŚĆ - MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie silniki mają automatyczne wyłączanie przy niskim poziomie oleju, w celu ochrony i bezpieczeństwa

SZCZEGÓŁY WYPOSAŻENIA OPCJONALNEGO DLA PEŁNEGO BEZPIECZEŃSTWA

√ AIRSAVE PRO E (OPCJA)
Monitorowanie nasycenia wkładu suszarki. Stan osuszacza jest rejestrowany przez sondę pomiarową przymocowaną
do wkładu osuszacza i przekazywany do systemu AIRSAVE. O stanie wkładu informuje prosty system sygnalizacji świetlnej.

√ AIRSAVE ULTIMATE (OPCJA)
Dzięki dodatkowo zintegrowanemu systemowi monitorowania CO, CO2, O2, wody w mg / m³, temperatury i monitoringu, urządzenie AIRSAVEULTIMATE nadzoruje ustawową normę graniczną dla sprężarki i wyłącza się po przekroczeniu tych wartości granicznych. Funkcja ta nadzoruje niezawodność pracy sprężarki i gwarantuje optymalną ochronę podczas pracy w terenie zanieczyszczonej CO-CO2 lub w nieregularnych warunkach pracy sprężarki. Jednostka AIRSAVE ULTIMATE nadzoruje również okresy międzyobsługowe i wymiany oleju. Opcjonalnie monitoruje również AIRSAVE - jednostkę CO2, temperaturę otaczającego
powietrza i obecność łatwopalnych gazów.

√ AIRSAVE OIL CONTROL (OPCJA)
Od teraz będziemy mierzyć nie tylko LZO, ale także zawartość oleju resztkowego w mg/m3 w sprężonym powietrzu w sposób ciągły. Krok milowy! Stacje paliw z AIRSAVE ULTIMATE wraz z prefiltrem CO2 umożliwiają spełnienie najważniejszych parametrów normy DIN EN 12021:2014 oraz innych norm międzynarodowych.

√ OPCJA: IDE AIRSCRUBBER
Skutecznie usuwa CO2 z powietrza, którym oddychasz. Nowy niedrogi filtr wstępny. Oszczędzanie przestrzeni. Niska cena zakupu. Niskie koszty utrzymania. Filtr wstępny nadaje się do doposażenia we wszystkie sprężarki niezależnie od producenta.