Wczytuję dane...
Model: TFI 330-380

Konsekwentnie zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności i łatwości obsługi,  imponuje swoim wyposażeniem i kompaktowością. Zamknięta konstrukcja ramy zapewnia redukcję hałasu i optymalną ochronę personelu obsługującego. W razie potrzeby systemy można również doposażyć w zewnętrzne paski do napełniania i akumulatory.

EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA to jedno z najważniejszych wymagań stawianych dziś producentom maszyn i urządzeń elektrycznych. Firma IDE potraktowała to zadanie bardzo poważnie i dlatego opracowała -HMI-TCC CONTROL, obecnie najnowocześniejszy sterownik do wysokociśnieniowych sprężarek. Jedyne na świecie energooszczędne, zależne od zapotrzebowania, elektroniczne sterowanie mocą dla stacjonarnych i przenośnych systemów napełniania powietrzem oddechowym w strażach pożarnych czy centrach nurkowych.

Seria TFI 330-380 oferuje system filtracyjny FT-410 z obudową osuszacza wykonaną z wysokiej jakości anodowanego stopu aluminium, który jest odpowiedni dla ok. 1200 m³ objętości powietrza, które można przetwarzać i jest przeznaczony do końcowego ciśnienia do 420 barów. System osuszaczy FT-610 serii TFI 720–850L nadaje się do obróbki powietrza o objętości do 1800 m³.

MATERIAŁY
√ Cylindry wszystkich stopni wykonane z aluminium z wkładkami z żeliwa szarego
√ Optymalne parametry wydajności dzięki intercoolerowi ze stali nierdzewnej.
√ Bezobsługowe zawory kolanowe ze stali nierdzewnej z bezpiecznymi przyłączami napełniającymi i/lub bardzo elastyczne węże napełniające z bezpiecznymi rurami napełniającymi ze stali nierdzewnej. 5 lat gwarancji!
√ Połączenia śrubowe na wszystkich przewodach ciśnieniowych zaprojektowane z 4-krotnym bezpieczeństwem i wykonane ze stali nierdzewnej.

BEZPIECZNIE? BEZPIECZNIE!
√ Powietrze do oddychania zgodne z międzynarodowymi normami 

SERWIS
√ Serwis i partnerzy kontraktowi z dostawą części zamiennych w 20 krajach.
√ Obszerne oferty szkoleniowe i edukacyjne dla Twojego działu technicznego
√ Indywidualne podejście do klienta