Wczytuję dane...
Producent: LakeLand

System mocowania rękawic Push-Lock® firmy Lakeland zapewnia prostą, szybką i bezpieczną metodę szczelnego połączenia kombinezonu chemicznego z rękawicami w nadgarstku.

Obecnie stosowana tradycyjna metoda łączenia rękawic za pomocą taśmy klejącej jest droga, nieporęczna, niepewna i nieprzetestowana. System Push-Lock® jest:

  • Przetestowany i zatwierdzony jako typ 3 (test strumienia cieczy)
  • Prosty i szybki w zakładaniu przez użytkownika
  • Wygodny - opiera się luźno na nadgarstku
  • Ekonomiczny, koszt można kontrolować

Unikalny system mocowania rękawic chemicznych do rękawów kombinezonów ChemMax®. System mocowania rękawic Push-Lock® firmy Lakeland zapewnia bezpieczną alternatywę dla stosowania tradycyjnej metody łączenia rękawic z rękawem kombinezonu za pomocą taśmy klejące.

Różnice mocowania taśmą samoprzylepną vs system Pusch-Lock
Taśma samoprzylepna Mocowanie rękawic Push-Lock
Przypadkowe - brak kontroli lub wiedzy odnośnie tego, czy taśma faktycznie tworzy szczelne połączenie Przetestowany jako typ 3 (test strumienia cieczy) z ChemMax® 1, 2 i 3
Potrzebne są dwie osoby - taśmę musi przyklejać inna osoba po założeniu kombinezonu. Użytkownik mocuje rękawice przed założeniem kombinezonu
Koszt -odpowiednia taśma chemiczna do rękawic jest droga. Systemu mocowania rękawic Push-Lock® można używać wielokrotnie
— im więcej się z niego korzysta, tym bardziej ekonomiczny się staje.
Kontrola kosztów - bardzo trudno kontrolować, ile taśmy się zużywa. Koszt jest dokładnie znany - i maleje przy ponownym użyciu.
Niekomfortowa - taśma MUSI być owinięta ciasno wokół nadgarstka, jeśli ma być  skuteczna. Może to również ograniczać dopływ krwi do dłoni i powodować dyskomfort, drętwienie i utratę zręczności oraz bardziej długotrwałe problemy zdrowotne. System Push-Lock® opiera się luźno i komfortowo na nadgarstku.
Musi być usunięta przez inną osobę i uszkadza rękaw kombinezonu, sprawiając przy okazji, że nie nadaje się do użycia. Kombinezon zdejmowany jest przez użytkownika z przyczepionymi rękawicami. Kombinezon może być ponownie użyty, jeśli jest nieuszkodzony i nieskażony.

Polecamy