Wczytuję dane...
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Dragon Shield

Wielofunkcyjna chusta termoaktywna - DragonShield 

Chusta wielofunkcyjna, termoaktywna, z napisem STRAŻ. Przydatna jest w wielu sytuacjach - zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Różnorodne zastosowania chusty sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Zastosowane materiały, oraz bezszwowa konstrukcja podnoszą komfort użytkowania chusty do tego stopnia, że użytkownik zapomina, iż ma ją na sobie. Przepuszczalna tkanina pozwala doskonale odprowadzać pot, a w chłodniejsze dni posłuży jako komin, szalik lub zakryje usta i ochroni przed mroźnym powietrzem.

Chusta strażacka - różnorodność zastosowań.

Produkt ma bardzo wiele zastosowań i może służyć jako:

  • czapka 
  • komin
  • opaska
  • 'frotka' na nadgarstek
  • maska na usta i nos

Tak różnorodne zastosowanie sprawia, że użytkownik nie będzie chciał się z chustą rozstawać nigdy. Dodatkowo chusta wykonana z poliestru jest idealnym uzupełnieniem każdej torby sportowej, dla czynni uprawiających sport na przykład na siłowni, na rowerze, podczas biegania, na rolkach, czy podczas spaceru. 
Chustę można wielokrotnie prać, co nie wpływa na jej walory, to znaczy nie traci swojej elastyczności. 

Chusta strażacka - w boju, w koszarach, czy podczas rekreacji.

Dodatkowym atutem jest bardzo fajny designe DragonShield i napis STRAŻ, który podkreśla zamiłowania użytkowników. Uniwersalny czarny kolor sprawia, że chusta pasuje do każdego stroju. Nie tylko do ubrań specjalnych i koszarowych, ale także do codziennych strojów sportowych. 


Materiał: poliester.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...