Wczytuję dane...
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Tee-uu

MANEKIN CRASH&CARRY jest perfekcyjnym narzędziem szkoleniowym dedykowanym służbom straży pożarnej czy pogotowia ratunkowego. Zintegrowany system transportowy sprawia, że w porównaniu z konkurencyjnymi, manekin CRASH&CARRY jest wyjątkowo mobilny, co pozwala na łatwe przenoszenie go w formie plecaka. W trakcie prowadzonych szkoleń, pasy nośne mogą być przechowywane niewidoczne w zintegrowanej tylnej kieszeni. Ramiona i nogi połączone są dwoma regulowanymi ramiączkami i solidnymi metalowymi zaciskami.

  • Manekin posiada 14 punktów zaczepnych, które umożliwiają nanoszenie zdjęć z wzorami urazów głowy, tułowia i kończyn. Zdjęcia zostały dołączone na płycie DVD.
  • Manekin CRASH&CARRY o długości 170 cm może być wypełniany indywidualnie według potrzeb użytkownika – maksymalnie do wagi 40 kg.
  • Manekin CRASH&CARRY umożliwa komfortowe i samodzielne przygotowanie szkolenia przez jedną osobę!

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

·         36 realistycznych, zalaminowanych wzorów urazów z możliwością montażu na rzep.

·         10 sztuk THERMO PADs  - podkładek termicznych TEE-UU, stosowanych podczas szkoleń z użyciem kamer termowizyjnych

 


ODPOWIEDNIA WAGA:

Manekin szkoleniowy ma na celu realistyczne odwzorowanie warunków pracy służb straży pożarnej i pogotowia ratunkowego. Wypełnienie manekina do łącznej wagi 25 - 35 kg jest wystarczające do celów szkoleniowych.

 


REALISTYCZNA BUDOWA:

Ruchome separatory na głowie i kończynach manekina pozwalają zachować równomierny rozkład ciężaru podczas trwania szkolenia.

 


MOBILNOŚĆ:

Dzięki zintegrowanemu systemowi transportowemu, manekin może być przenoszony podobnie jak torba podróżna. Wyjątkowa mobilność sprawia, że bez trudu przeniosą go jedna lub dwie osoby – w zależności od stopnia jego wypełnienia.

 


DANE TECHNICZNE:

  • Materiał: 1680 TEC Poliester, z 2 mm wewnętrzną powłoką High Durable PVC
  • Rozmiar: 170 cm
  • Waga: 2,0 kg

PORADA!

Wypełnij manekina szkoleniowego CRASH&CARRY starymi ubraniami pociętymi na kawałki. Jeans lub podobny ciężki materiał jest plastyczny, łatwo się dostosowuje i bez trudu można nim wypełnić manekina. Waga maksymalna 40 kg!

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...